Oyunun çıkması ile birlikte Steam’de Middle-earth: Shadow of War için Steam Aile Paylaşımı olmayacak.

Steam Aile Paylaşımı, 2013 yılında duyurulmuştu. Aile paylaşımı der iken nedir; arkadaşlarınızın ve ailenizin oyun kütüphanelerini birbirleriyle paylaşması demektir. Ancak özellikte bazı kısıtlamalarda mevcut; Steam kütüphanenizde 10 cihazda 5 profile erişebilirsiniz. Ayrıca bu özelliği her oyun desteklemez. Örneğin Middle-Earth: Shadow of War özelliği desteklemiyor.

Middle Earth: Shadow of War PC boyutu belli oldu! Oyun PC platformunda 97.7 GB olacak!

İLGİLİ YAZI

DoorHandleWalah’ın bu konu hakkındaki yorumu şu şekilde; “Arkadaşım ve ben alternatif olarak tüm iyi oyunları satın alıp kendi aramızda paylaşıyoruz, ancak bu oyun paylaşımı desteklemiyor.” dedi. “Bunun için oyunu iade etmek zorunda kaldık.” cümlelerini kullandı.

Middle-earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War’un Steam yorumları olumlu yönde olsa bile bazı oyuncu toplulukları Aile Paylaşımının olmamasından şikayetçiler. Bazı medya yazılarına göre oyunun ortak oynanmasının istenmediği, kopya sayısının artması istenildiği söyleniliyor.

Oyunun yayımcısı Warner Bros’a birçok kişiden şikayet gönderilmekte. Ancak resmi bir açıklama henüz yok. Belki ilerleyen zamanlarda Aile Paylaşımı desteği gelir.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Eren EMRE

Hayatta her daim sıradakini düşünün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.