Minecraft Story Mode, Windows Store’da ücretsiz

Telltale Games tarafından geliştirilen ve Mojang işbirliği ile ortaya çıkartılan Minecraft: Story Mode oyununun ilk 5 bölümünü ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

Oyun piyasasının lider isimlerinden Minecraft‘ın Telltale Games tarafından geliştirilen Story Mode serisinin ilk 5 bölümü şuanda Windows Store’da ücretsiz. Dilerseniz hemen oyunun Windows Store sayfasını ziyaret edebilir, oyunun ilk 5 bölümüne ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Oyun ilk sezonu şuanda 8 bölüm. Eğer ilk 5 bölüm hoşunuza giderse oyunun son 3 bölümünü de satın alıp oyunun tamamını oynayabilirsiniz. Oyunun ikinci sezonu ise hala daha çıkmadı. Fakat önümüzdeki yılda oyunun ikinci sezonunun çıkacağını biliyoruz. Eğer hala daha Minecraft Story Mode‘u denemediyseniz şiddetle bu fırsattan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı