Minecraft Super Duper Graphics Pack iptal edildi

Ayrıca, Mojang, paketin cihazlar arasında iyi bir performans göstermediğini söyledi.

Mojang’dan yapılan duyuruya göre, Minecraft için planlanan grafik güncellemesi Minecraft Super Duper Graphics Pack iptal edildi. İlk olarak E3 2017’de duyurulan Minecraft Super Duper Graphics Pack bir süredir geliştiriliyordu. Ancak Mojang’ın farklı cihazlar arasında gösterdiği performanstan memnun olmadığı görülüyor.

Minecraft’ın birçok platformda bulunduğunu belirten Mojang, iptal edilişle ilgili şunları söyledi.

Super Duper, Minecraft’a yeni bir görünüm getiren iddialı bir girişimdi, ancak ne yazık ki, paketin planlandığı gibi uygulanması için teknik açıdan çok fazla zahmetli olduğu kanıtlandı.

Her ne kadar PC oyuncuları Minecraft’ı daha yüksek çözünürlüğe sahip doku paketleri ve topluluk tarafından oluşturulmuş shader paketleriyle oynasa da, bu tür işler açıkça güçsüz donanımlarda azaltılması mümkün olmayan bir performans düşüşüne yol açıyor.

Super Duper iptal etmesine rağmen, Mojang, oyuncuların Minecraft’ı yeni bir görünümle deneyimlemesinin başka yollarını aradığını söylüyor.

Artık Minecraft için ufukta resmi bir yeni shader paketi bulunmamakla birlikte, siz şimdilik başka shader paketleri deneyebilirsiniz. Bu paketler için En çok kullanılan 3 Minecraft shader paketi listemize göz atın.

:: İptal edilen paketi bekliyor muydunuz?

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dragon Ball
Bandai Namco, Dragon Ball Games Showcase’ini duyurdu