Minecraft’a Toy Story karakterleri bir DLC ile eklendi

Toy Story Mash-Up Paketi Minecraft için hazır.

Last updated:

Minecraft için en yeni mashup paketi artık çıktı! Toy Story karakterleri artık Minecraft’ta!

Toy Story Mash-Up paketi, Woody, Buzz ve Bo Peep gibi klasikleri ve Toy Story 4 ile birlikte hikayeye katılan karakterler de dahil olmak üzere Pixar’ın sevilen film serisindeki karakter görünümlerini oyuna ekler.

Toy Story Mash-Up Paketi’ndeki yeni yerlerden bazıları Andy’nin aydınlık ve renkli yatak odasını ve Sid’in ürkütücü korku yatak odasını da içerir. Her şey bir oyuncak perspektifinden görülmek üzere küçültülür. Bu Minecraft’a yeni bir tur atmanız ve zıplamanız ve etrafa tırmanmanız gerektiği anlamına geliyor.

Toy Story Mash-Up Paketi şu anda Xbox ve PC’de şu anda 8 USD karşılığında satılıyor. Yeni karakter kaplamalarına daha yakından bakmak için yukarıdaki galeriye göz atın.

Toy Story, Minecraft’a Mash-Up Paketi ile gelen en yeni mega franchise. Diğer önemli olanlardan bazıları Simpsonlar, Karayip Korsanları, Noel Öncesi Kabus ve Yalnız: Bir Yıldız Savaşları Öyküsü.

Minecraft son derece popüler olmaya devam ediyor ve Microsoft franchise’ı yeni uzantılarla genişletmeye devam ediyor. Minecraft 2 gerçekleşmeyebilirken, Minecraft Dungeons adlı yeni bir oyun yolda. Ayrıca, Minecraft Earth adlı bir Pokemon Go tarzı AR oyunu da geliştirilme aşamasında olduğunu hatırlatalım. Daha fazla oyun içeriği için oyun forumu Oyunpat‘a göz atmanızı öneriyoruz.

:: Oyuna eklenen bu Toy Story karakterleri ile ilgili görüşleriniz neler? En çok hangisini beğendiniz?
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem’i yeni nesil konsollarda kaldığınız yerden oynayabileceksiniz