Mini Battlegrounds Steam’de!

Mini Battlegrounds, 16 Mar 2018 tarihinde IOA Games tarafından piyasaya sürülmüş TPS Battle Royale oyunu. Şu sıralar gerçekten Playerunknown’s Battlegrounds’ın çıkışıyla popülerleşen Battle Royale tarzında çıkan oyunların haddi hesabı yok. Fakat bu oyun, ismi kadar mini.

Mini Battlegrounds piyasaya sürüldü!

Farklı haritalarıyla bir uçaktan atlayamıyor olsanız da temel olarak bir Battle Royale oyunundan beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Yeni çıktığı için biraz oyuncu sayısı düşük. Tabikide bu oldukça normal. Bu oyuncu sayısının ilerleyen günlerde & haftalarda artacağını düşünüyoruz.

Oyunda şuanlık Türkçe dil desteği bulunmuyor. Fakat başta biz olmak üzere oyunun yapımcılarıyla iletişimde olan arkadaşlarımız oyunun Türkçe dil desteği için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Oyuna kısa bir süre içerisinde Türkçe dil desteğinin geleceğini de belirtelim.

Mini Battlegrounds Benzer başlıkların başarısız olduğu durumlarda, hile ile mücadele etmek için ağır şekilde optimize edilmiş olan türün dinamiğini sallar. Oyunun grafikleri gerçekten gerçekçi olmasa da oldukça hoş ve tatmin edici. Oyunu satın almak isteyenler buradan oyunun Steam sayfasına ulaşabilirler.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Monster Hunter World PlayStation 4 beta boyutu yayımlandı
%d blogcu bunu beğendi: