Bloodborne 2

Miyazaki, Bloodborne 2 düşlerimizi öldürdü

Last updated:

PS4’ün piyasaya sürülmesinin ardından bir süre sonra Bloodborne yayımlandı. Bu oyun, PS4 için bir kazanç oldu ve oyunun yayımlanmasının ardından çok uzun bir süreden sonra, Yazılım Müdürü Miyazaki Paskalya Yumurtası yamasının yayımlanacağını doğruladı. Ve şimdi ise Bloodborne 2 bekleniyor.

Bloodborne oyununda ve Game Awards 2018’de, Bloodborne 2 için birçok referans var denilebilir. Birçok oyuncu Game Awards 2018’de Bloodborne 2’nin duyurulmasını bekliyor.

İspanyol bir Web sitesinde, Miyazaki’ye yöneltilen bir soruda:

“Son sorumuz bir oyuncudan geliyor, evet ya da hayır diyerek cevaplayabilirsiniz. *Spoiler* ’Deraciné‘, Yuliya, hasta kız, Y Bloodborne’. Arkadaşının isimleri; Laurent German, The Bloodborne The vs. Kız Bloodborne, ölmekte olan bir kızın ateşli deliryumu mu? Yoksa bu bir rüya mı?”

Ve Miyazaki tarafından verilen cevapta ise:

“[Kitao ve Miyazaki birbirlerine bakıyorlar. Gülümsüyorlar ve kısaca kendi aralarında konuşuyorlar. Ve Kitao “o zaman cevabını verelim” diyor.” Miyazaki: Tamam, evet. Aslında bu benim takımım. Ancak biz Bloodborne’u seviyoruz; bu yüzden bu bir paskalya yumurtası. Ama tekrar ediyorum, farklı olmayacak bir oyun değil. Farklı bir Bloodborne 2 olacak.”

Buradan almamız gereken mesaj, Bloodborne 2‘nin hala açıklanabileceğidir. Bununla birlikte, Deracine Bloodborne paskalya yumurtalarının devamı ile ilgili olmamalıdır. Geliştiriciler şu anda Sekiro Shadows Die Twice üzerinde çalışıyor ve kısa bir süre önce Dark Souls Remastered’i yayımladılar.

Daha Fazla İçerik
PlayStation Classic
PlayStation Classic Fiyatı %40 düşürüldü