Monster Hunter World

Monster Hunter World gözdesi G-Rank nihayet oyuna eklenebilir!

Last updated:

Birkaç gün önce, Monster Hunter World kıdemli yapımcısı Ryozo Tsujimoto, “herkesi mutlu edecek” bazı haberler vaat etti. Tsujimoto, haberleri yayımlamak için eskiden yaptığı gibi şaka yapmıyordu bile, ciddi bir tavırla duyuruyu yaptı. Yeni bir güncelleme videosu bugün saat 12.54’de geldi. Ne içerebilir? Öğrenmeden önce biraz zaman geçecek.

Pek çoğu, G-Rank‘ın Monster Hunter World‘e nihayet ekleneceğini düşünüyor. Son oyun aktivitesi, önceki Monster Hunter başlıklarında görülmüş ve etkili canavar çeşidi ile daha yüksek seviyeli bir etken katmaktadır. Monster Hunter World, özellikle Arch-Tempered Elder Dragons ile daha zorlu canavarların etkilerini görüyor, bu yüzden G-Rank‘in potansiyel olarak sunabileceği şeyleri gözümüzde yükseltmeye devam ediyor.

Bu sadece yeni içerik olabilir, belki de yepyeni canavarlarla birlikte yeni bir bölge olabilir. Bu noktada yapabileceğimiz tek şey spekülasyon. Umarım sadece Arch-Tempered Nergigante’den biraz daha fazlası ortaya çıkar. Monster Hunter World’ün ilk yıl dönümü önümüzdeki ay olacak. Capcom bu yılı güzel değerlendirebilir mi?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed