Monster Hunter World: Iceborne, Zinogre fragmanı yayımlandı

Monster Hunter World: Iceborne'a gelecek olan Zinogre düşman tipine bir göz atın.

Monster Hunter World’ün Iceborne olarak adlandırılan genişlemesi, konsollarda yalnızca birkaç gün içinde piyasaya sürülecek ve hayranların maalesef bir süre daha beklemesi gerekecek. Ancak üzülmeyin, Capcom bugün genişleme paketi için yeni bir fragman yayınladı.

Bugün piyasaya sürülen Iceborne için yayınlanan video, en sevilen canavarlardan biri olan Zinogre’ye eklenenleri gösteriyor. Zinogre türü ilk olarak 2011’de ortaya çıktı ve o zamandan beri serinin en popülerlerinden biri oldu. Gökgürültüsünü ve yıldırımları kullanan Zinogre, usta bir canavardır ve onlardan birini avlamak zordur. Iceborne’da bir Zinogre’nin nasıl gözüktüğüne bakacak olursak, savaşlar oldukça yoğun ve çetin olacak gibi gözüküyor.

Bugün bu yeni fragmanı piyasaya sürmenin yanı sıra, Monster Hunter World: Iceborne ayrıca resmi olarak piyasaya sürülmeden önce son birkaç gün beta olarak oynanabilecek. En azından PS4’te olanlar için bir beta, 30 Ağustos’ta yani bugün başlayacak ve 1 Eylül’e kadar sürecek. Xbox One kullanıcıları da bir beta oynama fırsatına sahiplerdir. Bu, 2 Eylül’den 5 Eylül’e kadar sürecek. Almak istediğiniz bir şey olup olmadığına karar vermeden önce Iceborne’da kendiniz için bir şeyler denemek istiyorsanız, bu sizin için en iyi fırsattır.

Monster Hunter World: Iceborne genişleme paketi 6 Eylül’de PS4 ve Xbox One için geliyor. Ayrıca, Ocak 2020’de PC için gelecek ve oyunun bulunduğu tüm platformdaki oyuncular genişleme paketinin tadını çıkartabilecekler.

Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Monster Hunter: World haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Sizce Iceborne paketi ne kadar beğenilecek?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Bitcoin
Bitcoin ile artık Japonya’da bir yapı satın alınabilir!