Monster Hunter World X Street Fighter V Crossover Kostüm Fragmanı ve Hareketli Görüntüler Paylaşıldı

Capcom, bugün Evo Japan 2018’de Monster Hunter World ve Street Fighter V’e gelecek olan crossover içeriğini sergiledi.

Her şeyden önce olarak Munster Hunter World gelmiş olan Ryu ve Sakura’nın kostümlerinin bir römorkunu görüyoruz ki bu, bu sabahın başlarında yapımcı Ryozo Tsujimoto tarafından ortaya çıkarıldı. Her iki kostüm de oyun içi olay araştırmaları yoluyla elde edilecek ve Street Fighter V’e sahip olanlar bu görevlere erkenden erişecek. Tek parça zırh seti olarak ve diğer setleri ile de karıştırılamaz, ancak cinsiyet ne olursa olsun giyebilirsiniz. Demek ki avcının Ryu olmasını istersen, şimdi bu rüyayı yerine getirebilirsin. Sonuçta muhtemelen zaten olacak.

Street Fighter V

Aşağıda görecek olduğunuz ikinci video, Street Fighter V’e gelecek Monster Hunter World kostümlerinden ikisini kullanarak oynanan bir sergi maçı. Ken’in Rathalos zırh kostümünü ve Ibuki’nin Kirin zırh kostümünü görüyoruz. Ne yazık ki, üçüncü vitrinde sergilenmemiş ve ancak bunun R.Mika için bir Zinogre zırhı olduğunu bilmekteyiz.

Oyuncular bu kostümleri de oyunda kazanabilecekler. Maçın Ekstra Muharebe Modundaki her kostüm kazanabilmek için dört hafta boyunca dört farklı zorluk geçmeniz gerekecek.

Oyun şu an PlayStation4 ve Xbox One için mevcut ve bu Sonbahar PC için piyasaya çıkması bekleniyor.

Street Fighter V ile daha fazla ilgileniyorsanız, PlayStation4 ve PC için artık mevcut olan Arcade Edition’ın tanıtım fragmanını kontrol edebilirsiniz.

İyi seyirler.

Monster Hunter World X Street Fighter V Crossover Kostümleri Treyler ve Hareketli Görüntüler Paylaşıldı

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Sea of Thieves Xbox
Sea of Thieves Xbox One S paketi Mart’ta piyasaya sürülüyor
%d blogcu bunu beğendi: