Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 için 7 adet Ekran Görüntüsü ortaya çıktı!

Last updated:

Game Awards‘da geçen geceki en büyük ödüllerden biri, uzun süredir devam eden ve son derece şiddet içeren dövüş serilerindeki, Mortal Kombat 11, oyununun dün gece bir fragman eşliğinde ortaya çıkmasına rağmen, bugün Mortal Kombat 11 için yeni ekran görüntüleri geldi.

Fragmanda olduğu gibi, bu yeni görüntüler hem Scorpion hem de Raiden’ı gösteriyor. Toplamda yedi görüntüden ikisi, her karakterin modelini daha ayrıntılı olarak gösterirken, diğerleri doğrudan oyun içi dövüşten alınmıştır. Her bir görüntünün kalitesi oldukça iyi ve umarım bu aynı grafiksel güzelliğin, özellikle de Switch sürümü için pek mümkün olmasa bile, tam sürümün üzerine taşınmasını umuyoruz.

Bu yeni görüntülere ek olarak, bu sabah Mortal Kombat 11 oyununun özel karakter varyasyon sistemi hakkında da yeni bilgiler aldık. Temel olarak Mortal Kombat X’de bulunan ön ayarlı sistemden yola çıkarak yaratıcı yönetmen Ed Boon, MK11 ayarlarının, Mortal Kombat X ayarlarına göre daha ayrıntılı olacağını açıkladı.

17 Ocak’ta, gelecek ay için planlanan Mortal Kombat 11 topluluğu etkinliğinde ilk resmi oyunu görmenin yanı sıra bu sistemle ilgili daha fazla şey öğreneceğiz.

O zamana kadar, aşağıdaki resim galerisinde bugün yayınlanan tüm yeni ekran görüntülerini görebilirsiniz. Mortal Kombat 11, 23 Nisan’da PS4, Xbox One, Switch ve PC için yayımlanacak.

Daha Fazla İçerik
Super Animal Royale
Sevimli Battle Royale oyunu Super Animal Royale Steam’de!