Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 için Jade’in oynanış videosu yayımlandı

Geliştiricileri NetherRealm Studios, QLOC ve Shiver olan Mortal Kombat 11 için Jade‘in oynanış videosu yayımlandı. Jade, ilk olarak 1993’te çıkan Mortal Kombat 2‘de oyuncuların ipuçlarını çözerek yüzleşebilecekleri gizli bir karakter olarak sahneye çıkmıştı ve şimdi tekrardan Mortal Kombat 11 oyununa geri döndü. (Şunu kesinlikle belirtmeliyim, yeni hali oldukça etkileyici görünüyor!)

Mortal Kombat 11 için Jade oynanış videosu yayımlandı

Jade, temelde zombi olmasına rağmen yinede her zaman olduğu gibi kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Önceki Mortal Kombat oyunlarından yeteneklerinin çoğunu elinde tutuyor. Özellikle jilet ve onun personel kiti mükemmel görünüyor. Ayrıca Mortal Kombat 9‘dan tanımış olduğumuz mor havasıyla da övünüyor. Kayan bir vuruşla ekrana yakınlaştırma ve ataklar arasında geçiş yapma yeteneği de dahil. Karakterimiz oyunda bu şekilde gözükecek:

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 23 Nisan gününde yayımlanacak ve Mayıs ayında Nintendo Switch için yayımlanacak. Kapalı beta PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 28 Mart gününde yapılacak. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
NieR: Automata Game of the YoRHa Edition
NieR:Automata, ikinci yıl dönümünü canlı yayında kutlayacak
%d blogcu bunu beğendi: