Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11, yeni karakter The Kollector’ü tanıttı

Mortal Kombat 11 karakter kadrosu büyümeye devam ediyor

Mortal Kombat 11 geliştiricisi NetherRealm yeni karakter The Kollector’ün ilk oynanış videosunu yayınladı. Bu olay canlı yayın sırasında gerçekleşti ve izleyicileri çok şaşırttı.

NetherRealm, “Bu yaptığımız hareket gerçekten büyük bir hizmet” dedi. Vücudunda çok fazla kola sahip olan yeni karakter tanıtım videosunda adeta rakiplerini ipe dizdi. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Kollector, şimdiye kadar açıklanan üçüncü yeni karakter konumunda yer alıyor. Bu haftanın başında, savaşlarında temel güçleri kullanabilen Cetrion’u ortaya çıkarmıştı. Daha öncesinde ise geliştirici Kronika’nın sadık hizmetçisi olan Geras’ı açıklamıştı. Oyunda 20’den fazla oynanabilir güçlü karakter yer alıyor. Bunların dışında ise DLC eklemelerinde birçok karakterde mevcut. Gerçekten MK11 hayranı iseniz DLC’lere sahip olmanız gerekebilir. Ayrıca bu hafta DLC için geliştirilen Shang Tsung karakteri de tanıtılmıştı.

Mortal Kombat 11, 23 Nisan’da PS4, Xbox,One, PC ve Nintendo Switch kapsar şekilde piyasaya çıkmıştı. O günden beri geliştirici firma sürekli yenilikler eklemeyi ihmal etmiyor. Ve uzun bir süre bu durum böyle olacak gibi gözüküyor.

:Sizce bu yıl sonuna kadar kaç karakter daha eklenir?

Güncel oyun haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Halo Wars: Definitive Edition Steam’de %40 indirimde
%d blogcu bunu beğendi: