2K

NBA 2K serisinde ilk defa WNBA yıldızlarını göreceğiz

2K Sports çok uzun zamandır NBA oyunlarını piyasaya süren dev bir şirket hiç şüphesiz. NBA 2K serisi de günümüz basketbol hayranlarının vazgeçilmez oyunlarından.

2K Sports, serinin bu yılki basketbol oyunu olacak NBA 2K20‘de, seride daha önce hiç üstünde durmadığı bir konuyla ilgili sevindirici bir haberimiz var: 2K Sports, Kadın Ulusal Basketbol Birliği’nin yani WNBA‘in tamamını oyuna ekleyeceğini duyurdu.

NBA 2K20 Sezon ve Play Now modlarında kullanılmak üzere toplam 140 oyuncuya sahip 12 WNBA takımının hepsine yer verilecek. Yayıncı tarafından yayınlanan yeni bir videoda, kadın karakter modelleri için hareketlerin yer aldığı Los Angeles Sparks’ın Candace Parker ve Seattle Storm’s Breanna Stuart bulunuyor. Yeni oyun için 3000-5000 animasyonları arasında bir yerde bir dizi yıldız oyuncu ve kolej sporcu toplandı.

Resmi NBA 2K Facebook sayfasında yayınlanan bir blog yazısı, oyunun özellikle kadın basketbolunu temsil etmek için nasıl yeniden tasarlandığını açıklıyor. Bu, WNBA’yı kendine özgü bir görünüm, stil ve oyun ile tam olarak gerçekleştirilmiş bir ek olarak sunmak için yüz tasarımı, yüz animasyonu, vücut hareketi ve saç teknolojisi dahil olmak üzere görsel tasarımın nasıl elden geçirildiğinin detayını içerir.

NBA 2K20, 6 Eylül’ü PS4, PC ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

:: NBA 2K serisine WNBA oyuncularının eklenmesi hakkında düşünceleriniz neler?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown's Battlegrounds
PlayerUnknown’s Battlegrounds’da 120 Çinli tutuklandı!