Need for Speed: Heat oynanış fragmanı yayımlandı

Oyun bir kesim hayranları memnun ederken bir kesim hayransa oldukça endişeli.

Ünlü Need for Speed serisinin en yeni oyunu Need for Speed: Heat geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu ve büyük ses getirmişti. Şimdiyse oyun için bir oynanış fragmanı yayımlandı. Videoyu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Oynanış fragmanı havalı bir müzikle ve oyunun logosunun gösterilmesiyle başlıyor ve daha sonrasında şovu görüyoruz. Oyunda hem gündüz hem de gece vakti yarışarak yolların tozunu attırabileceğiz. Yapılan yarış etkinliklerinde aldığımız başarı bize para olarak dönecekken, polisler bizleri yavaşlatmak için heyecanlı kovalamacaları başlatacak.

Gece vaktiyse ortam şenleniyor ve çılgınlaşıyor. Yasal olmayan sokak yarışları, size ün yapmak için fırsat tanır. Fakat ne kadar ünlüysen polislerin dikkatini o kadar fazla çekersin. Polisler sana vuracak ve kaza yapmanı sağlayacak. Özellikle serinin Most Wanted olarak adlandırılan oyunundaki o efsane polis takibi geri mi gelecek, işte bunu göreceğiz!

Yeni ve daha kapsamlı özelleştirmeler, geliştirilmiş grafikler, serinin hayranlarının beklediği özellikler yeni oyunla birlikte geri dönecek.

Need for Speed: Heat, 8 Kasım’da piyasaya sürülüyor.

:: Oynanış fragmanı hakkında neler düşünüyorsunuz?
Daha Fazla İçerik
Spider-Man 1.14 güncellemesi
Spider-Man 1.14 güncellemesi, oyuna 2 yeni köstüm ekliyor