Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat resmi olarak duyuruldu

Need for Speed serisinin yeni oyunu için yapılan geri sayım sonunda sona erdi! Electronic Arts ve geliştirici Ghost Games, bu yıl yeni bir Need for Speed oyunu geleceğini geçtiğimiz günlerde doğrulamıştı ve biz hız tutkunları büyük bir heyecanla yapılacak duyuruyu bekliyorduk. Bu heyecanlı bekleyiş, Need for Speed resmi YouTube hesabından yayımlanan bir fragman ile sona erdi diyebiliriz. Aslında, her şey yeni başlıyor.

Gönüllerimizde taht kurmuş Need for Speed serisi ile 1994 yılında tanıştık. Yıllar geçtikçe kendini geliştiren ve bizlere o muazzam yarış tutkusunu doruklarımıza kadar yaşatan bu serinin yeri çoğu oyuncuda başkadır. Serinin en güncel oyunu olan Need for Speed Payback’in piyasaya sürülmesinden 2 yıl geçmişti. Şimdi ise, serinin yeni oyunu 2019 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Hatta dün, Electronic Arts’ın yeni Need for Speed oyunu için bir duyuru yapacağını, bir geri sayım olduğunu belirtmiştik.

Electronic Arts’ın geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu geri sayım hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videonun paylaşımlası ile sona erdi. Need for Speed serisinin yeni oyunu Need for Speed: Heat ile tanışın!

Electronic Arts’ın yayımladığı bu fragman beraberinde oyunun ne zaman çıkacağı, farklı platformlar için fiyat bilgileri gibi çeşitli bilgiler de beraberinde geldi. Need for Speed: Heatne zaman çıkacak? Need for Speed: Heat hangi platformda ne kadar olacak? gibi soruların cevapları için diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın!

:: Yeni Need for Speed oyununu nasıl buldunuz? Oyunla ilgili ilk izlenimleriniz neler?

Daha Fazla İçerik
Civilization VI Rise and Fall duyuruldu