New Vegas modu Fallout 76’nın mutasyon sistemini ekliyor

Eğer Fallout 76‘nın mutasyon sisteminden hoşlandıysanız ancak Bethesda‘nın tek oyunculu kıyamet sonrası katılımını tercih ettiyseniz, o zaman FO76 tipi mutasyonları adlı yeni bir modu denemek isteyebilirsiniz. Fallout 76‘nın mutasyonlarının çoğunu Fallout: New Vegas‘a ekliyor ve akıldaki soruları tamamıyla kaldırıyor.

Fallout 76
New Vegas modu Fallout 76’nın mutasyon sistemini ekliyor

New Vegas modu Fallout 76’nın mutasyon sistemini ekliyor

Mod yüklüyken, kendinizi radyasyona maruz bırakarak mutasyona uğrayabilirsiniz. Doz ne kadar yüksek olursa veya kendinize serumlarla enjekte ederseniz mutasyona uğrama olasılığınız o kadar yüksek olur. 100’lük bir bilim yeteneğine sahipseniz, doktorlardan serum satın alabilir ya da kendiniz yaratabilirsiniz.

Her mutasyonun farklı tarafları vardır ve bunların çoğu Fallout 76 ile aynıdır. Bazılarına ince ayar yapılmıştır. Örneğin, silahsız hasarı artıran Talonlar, onarım yeteneğinizi zayıflatırken Fallout 76‘da çevikliğinize zarar vermektedir. Nexus sayfasından tüm mutasyonların değiştiricilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca mod, mutasyonların olumsuz etkilerini azaltan, oyunun başlangıcında seçebileceğiniz yeni bir özellik ekler. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Pokemon TCG
Pokemon TCG uygulaması iOS ve Android için duyuruldu