Need for Speed: Heat ne kadar olacak?

Serinin yeni oyununun fiyat bilgileri hakkında tüm detaylar!

Bugün, gün içerisinde resmi YouTube kanalından paylaşılan bir video ile duyurulan Need for Speed serisinin yeni oyunu olan Need for Speed: Heat ne kadar olacak?

Oyunun ne zaman çıkacağı ile ilgili sorularınız için, “Need for Speed: Heat ne zaman çıkacak?” yazımıza göz atarak detaylı bilgiyi edinebileceğinizi belirterek oyunun fiyat bilgisi ile ilgili detaylar üzerinde duralım. Öncelikle Electronic Arts’ın yaptığı açıklama Need for Speed serisinin yeni oyunu iki farklı sürüm olarak kullanıcılara sunulacak yönünde. Bunlar, Standart ve Deluxe Edition olarak adlandırılıyor. Bu sürümlerin içeriği ile ilgili detaylı bilgiye yine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Need for Speed: Heat ne kadar?

Oyun, toplamda 3 platform için piyasaya sürülecek, bunlar: PC, Xbox One ve PlayStation. Need for Speed serisinin yeni oyunu PC platformu için Standart Edition 59,99 € (yani, yaklaşık olarak 375₺’ye denk geliyor) ve Deluxe Edition sürümü ise 69,99 € (yani, yaklaşık olarak 440₺’ye denk geliyor) gibi bir fiyat etiketine sahip.

Oyunun konsollardaki fiyatına gelecek olursak, Need for Speed: Heat’in PlayStation 4 için ön sipariş fiyatları Standart Edition 459₺ iken Deluxe Edition sürümü ise 519₺. Xbox One için ise Standart Edition sürümü 468₺ gibi bir fiyat etiketine sahipken Deluxe Edition sürümü 539₺ gibi bir fiyat etiketine sahip. Ayrıca şunu da belirtelim, eğer EA Access üyesi iseniz, Need for Speed: Heat’in Standart Edition sürümünü 47₺ daha ucuza, yani 421₺’ye ön sipariş verebiliyorken Deluxe Edition sürümünde ise 54₺ daha ucuza, 485₺’ye ön sipariş verebilirsiniz.

Eğer, oyunun duyuru videosunu izlemediyseniz hemen bu yazımızdan oyunun yayımlanan ilk videosuna göz atabilirsiniz.

:: Need for Speed: Heat’in fiyatları konusunda düşünceleriniz neler? Sizce oyun pahalı mı yoksa ideal bir fiyatta mı? 
Daha Fazla İçerik
Path of Exile 2 işletim sistemi desteği sonlandırıldı
Path of Exile, Windows Xp, Vista ve Directx 9 desteğini durduruyor