Need for Speed: Heat ne zaman çıkacak?

İşte Need for Speed Heat'ın çıkış tarihi!

Last updated:

Bugün, resmi Need for Speed YouTube kanalından yayımlanan bir video ile o uzun bekleyiş sona erdi. Electronic Arts, 1994’ten beridir gönüllerimizde taht kurmuş serinin yeni oyununu resmen duyurdu: Need for Speed: Heat!

Need for Speed Heat için yayımlanan videoda çeşitli bilgiler bulunuyordu. Bu bilgilerden birisi de oyunun ne zaman çıkacağı ile ilgiliydi. Yayımlanan bu video ve diğer detaylar için Need For Speed: Heat resmi olarak duyuruldu yazımıza göz atabilirsiniz.

Need for Speed: Heat ne zaman piyasaya sürülecek?

Evet, konumuza gelecek olursak, Need for Speed: Heat ne zaman çıkacak? Oyun, 8 Kasım 2019 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation platformları için piyasaya sürülecek.

Buna ek olarak, oyunun farklı platformlar için fiyat bilgisine ulaşmak için “Need for Speed: Heat ne kadar olacak?” yazımıza göz atmayı unutmayın!

Daha fazla oyun haberleri, Need for Speed Heat haberleri için sitemizi takipte kalın. Son olarak, bizleri Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden takip edebileceğinizi, resmi Oyunpat Discord kanalımıza katılmayı da unutmayın!

:: Need for Speed Heat ile ilgili beklentileriniz neler?
Daha Fazla İçerik
The Dark Mod 2,07 güncellemesi yayımlandı
The Dark Mod oyununun yeni sürümü yayınlandı