NieR: Automata Game of the YoRHa Edition

NieR:Automata, ikinci yıl dönümünü canlı yayında kutlayacak

Geçen sene şubat ayında piyasaya sürülmüş olan NieR:Automata‘nın yapımcısı Square Enix Present, Tokyo’nun Ikebukoro semtinde bulunan Storia kafelerinde oyunun ikinci yıl dönümünü kutlamak amacıyla canlı yayın yapacak. Geçtiğimiz sene 23 Şubat tarihinde piyasaya sürülmüş olan oyunun ikinci yıl dönümü kutlamaları 20 Şubat 20:00 tarihinde Square Enix Present YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek.

Yaklaşık olarak 2 saat süreceği açıklanan canlı yayında oyunun yeni sürümü Nier: Automata Game of the YoRHa Edition hakkında yeni detaylar ve açıklamalar yapılacak. Canlı yayında; Nier: Automata‘nın direktörü Yoko Taro ve oyunun yapımcısı Yosuke Saito katılacak. İkilinin  yanında ise oyunun bestecisi Keiichi Okabe, Taro-san ile Platinum Games’ten bir tasarımcı olan Takahisa Taura ve Final Fantasy XIV‘ün yapımcısı ile yöneticisi Naoki Yoshida da  bulunacak.

Nier: Automata Game of the YoRHa Edition, 21 Şubat’ta Japonya‘da, 26 Şubat’ta ise tüm dünya çapında PC ve PS4 platformlarında çıkış yapacaktır.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Rust erken erişimden çıkıyor ve fiyatı artıyor!