Nintendo Switch çevrim içi üyelik ile ilgili açıklama yaptı

Başlangıçta 2017 yılının sonlarına doğru piyasaya sunulacak olan Nintendo Switch‘in ücretli çevrim içi hizmeti nihayet Eylül ayında canlı yayınlanacak. Bir üyeliğin maliyetinin ne kadar olacağını bilmekteyiz.

Son yatırımcı Q & A sırasında Kimishima, Nintendo’nun hizmet için yaptığı emelleri ortaya koydu. “Çevrim içi hizmetimizi, oyunlarımızın çeşitliliği için çabalarımızın bir bileşeni olarak görüyoruz. Ayrıca insanların oyunlarımızı daha fazla oynamasını sağlıyoruz. Bu nedenle çevrim içi servise düşünceli olarak önemli kaynaklardan yararlanmak istiyoruz.” “Bu enerjiyi ücret karşılığı bir hizmet yapmaya adamayacağız “dedi.

Nintendo Switch‘in çevrim içi üyeliğini nasıl popüler hale getireceğini düşünen Kimishima, Nintendo’nun oyuncuların cazip bulmakta olduğu ürünler sunacağını belirtti. “Ne tür ürünler sunabileceğimiz konusunda oldukça fazla soru var ve hizmetin yayılması tüketicilerin sunduğumuz şeyleri istemesine bağlı.” dedi.

“Hizmet hakkında daha fazla ayrıntı duyurmak için lütfen bize biraz zaman ayırın. bu duyurunun size nasıl hizmetin popülerleşmesini planladığımızı göstereceğini düşünüyorum.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Nintendo Switch

Nintendo Switch çevrim içi üyelik ile ilgili açıklama yaptı

Takahashi, Nintendo  Switch‘in çevrim içi servisi ile ilgili bazı büyük haberler duyuracağını söyledi. Takahashi, “Nintendo Switch Online’ın ücret karşılığı bir hizmet olması ile ilgili bazı fikirlerimiz bulunuyor. Bu nedenle bir sonraki duyurunun beklemeye değer olduğunu düşünüyorum” dedi.

Buna kıyasla, Xbox One ve PlayStation 4’ün ücretli üyelikleri, diğer avantajların yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar ve indirimler gibi şeyleri sunmakta.

Switch oyunları için çevrim içi oynamak sistem Mart 2017’de başlatıldığından beri ücretsiz durumda. Başlangıçta Nintendo, 2017 güzünde ücretli hizmetini başlatmayı planladı. Ancak bu plan 2018’e ertelendi. O sırada Nintendo, 1 ay üyelik teklifi sunacağını açıkladı ( 4 $), 3 aylık (8 $) ve 12 aylık (20 $). Buna karşılık, Xbox Live Gold ve PlayStation Plus’ın maliyeti yılda 60 $ ‘dır.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
World Of Tanks
World of Tanks, Holiday Ops 2019’da hediyeler dağıtıyor
%d blogcu bunu beğendi: