Nintendo Switch için Castle of Heart fragmanı yayımlandı!

Polonyalı geliştirici 7Levels, 2018 yılının ilk çeyreğinin oyunları olan Dark Souls ve Castlevania gibi eserlerden esinlenerek Nintendo Switch platformuna özel olarak geliştirilmiş Castle of Heart’ı geliştirdi. Oyuna ait bir fragmanda medya ile paylaşıldı.

23 Mart itibariyle Castle of Heart, Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya bölgelerinde 14,99$’a satışa sunulacak. Oyun hakkında bilginiz yoksa: Ortaçağ zamanlarında geçmekte ve Slav mitolojisine uyarlanmış 2D bir oyun. Oyuncular, insanları taşa dönüştüren lanetli bir şövalyeyi kontrol ederler. Hayatta kalmak istiyorsanız, düşmanlarınızın işini bitirin!

7Levels’in yaptığı açıklamaya göre, oyun 7 saatlik bir oynanış gerektirecek. Birbirinden farklı 4 farklı temada 20 seviyeyi kapsayacak. Oyuncular, 50 farklı türde uzun ve kısa mesafeli silahlar kullanılmasına izin verilecek.

Geçtiğimiz sene Poznan Oyun Etkinliğinde oynamaya açık olan oyun için kısa bir özet geçilecek olursak: Castle of Heart, çekici ve eğlencenizi yükseltebilecek bir oyun. Castlevania ve Dark Souls gibi oyunların yanı sıra bu oyunda mutlaka oynanması gereken ufak çaplı oyunlardan birisi.

Castle of Heart adına yayımlanmış fragmana bakalım!

Nintendo Switch platformu için yayımlanan fragmanı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Oyun, 23 Mart’ta mağazalarda yerini alacak. Beklemede kalın!

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Battlefield
Battlefield 5 %50 indirimi, satın alanları hayal kırıklığına uğrattı
%d blogcu bunu beğendi: