Nintendo Switch için Hello Neighbor fragmanı yayımladı

Özel olarak düzenlenmiş bir Nintendo Switch canlı yayın etkinliği sırasında, hayatta kalma, korku oyunu Hello Neighbor için kısa bir video gösterdi.

Hello Neighbor oyunu hakkında bilgiye sahip değilseniz, oyunun içerisindeki amacınız basit. Komşunuzun evine gizlice girip, bir sırlarını ortaya çıkarmak için evin bodrum katına gidin. Hazırlanan yapay zeka stratejisine dikkat edin. Örneğin bodruma inerken bir şeyle karşılaşmadınız, ama bir sonrakinde karşılaşabilirsiniz.

Hemen kolayca bodruma giremezsin dostum! Bodruma girmeden önce farklı hedefleri tamamlamanız gerekiyor. Komşunuz sizi yakalamaya çalışacak ve kaçacak kadar hızlı değilseniz veya başınız dönüyorsa hemen evinize kaçın.

PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e Hello Neighbor geliyor!

Oyun daha öncesinde Xbox One ve PC platformları için yayımlanmıştı. Bu sene içerisinde de Nintendo Switch ve PlayStation 4 platformlarına gelecek. Yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca tinyBuild Games’in canlı yayın duyurusunu kaçırdıysanız: The Final Station, Party Hard, Punch Club, Streets of Rogue, ve ClusterTruck oyunları bu yıl içerisinde Nintendo Switch’e getireceklerini duyurdular.

Daha fazla oyun haberi burada sizleri bekliyor!

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Age of Wonders: Planetfall
Age of Wonders: Planetfall çıkış tarihi açıklandı