Sayonara Wild Hearts

Sayonora Wild Hearts önümüzdeki yıl Nintendo Switch’te!

Game Awards, süper şık bir müzik oyunu ve Sayonara Wild Hearts adıyla bir Nintendo Switch için ilk dünya prömiyeri ile gösteriye başladı.

Bir “pop albüm video oyunu” olarak nitelendirilen oyun, aşağıda görüntüleyebileceğiniz fragman, her biri kendi müziğine ve Dans Devils, Howling Moons, Stereo Lovers, Hermit64, Little Death ve The Name gibi isimlere sahip olan farklı müzik/dans grupları içeriyor.

Oyun sonsuz devam eden ve aksiyon ritim oyunu arasında bir karışım gibi görünüyor. Simogo’dan bir sonraki oyun olan SPL-T, Sailor’s Dream ve DEVICE 6, Publishing, Sayonara Wild Hearts en iyi bilinen oyunlardan olan Edith Finch, Gorogoa, Floransa ve Donut County, kalanlar için de bilinen Annapurna Interactive.

PlayStation 3’teki Flow, Flower ve Journey ile tanınan Jenova Chen, “kişisel, duygusal ve orijinal” oyunlar arayan firmaların danışmanı olarak hizmet veriyor. Sayonara Wild Hearts, 2019’da Nintendo Switch‘de yayınlanacak, aşağıdaki Nintendo‘nun bir fragmanı sayesinde oyunu oyunda görebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
AMD RX Vega ekran kartları neden 2018’de başarısız olacak?
%d blogcu bunu beğendi: