NiOh: Complete Edition lansman fragmanı yayımlandı

Last updated:

Koei Tecmo ve Team Ninja nihayet bir ay boyunca beklenti oluşturmasının ardından sonunda bugün PC için NiOh: Complete Edition’ı piyasaya sürdü.

NiOh: Complete Edition‘ın piyasaya sürülmesinin ardından Koei Tecme ve Team Ninja bu durumu kutlamak için kısa, sinematik bir video yayımladı. Yayımlanan bu videoda otuz saniye boyunca saat çalıyor ve oyunun bazı sinematikleri gösteriliyor.

PS4 sürümü gibi, NiOh: Complete Edition iki farklı görsel moda sahiptir. Aksiyon Modu , daha az grafiksel doğruluk pahasına, oyuncular için net bir 60 FPS deneyimini garanti altına alacaktır. Bu arada, Film Modu, performansı maliyetle 4K’a kadar çözünürlüğü getiriyor.

NiOh: Complete Edition‘ı satın  alanlar, oyunun PC sürümüne özgü olan Dharmachakra Kabuto kaskını da alabilecekler. Temel oyunu bitirenler, daha sonra oyuncuların sonsuz bir zindana koyduğu ve düşman ve patronların dalgaları ile savaşması gereken Abyss moduyla baş edebilir. Böylelikle oyunu bitirdikten sonra da oyunu oynama imkanına sahipsiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, önceden yayınlanmış bir oyun videosunu kontrol edebilir veya oyunun sistem gereksinimlerini kontrol edebilirsiniz.

Aşağıda NiOh PC sürümü için lansman fragmanını kontrol edebilirsiniz. NiOh: Temel Sürüm halen PS4’te satın alınabilinirken NiOh: Complete Edition, PC’de 77 ₺ gibi bir fiyat karşılığında satılıyor.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Gran Turismo Sport’un Beta’sında 1 milyondan fazla oyuncu var!