Nissan

Nissan, DualShock 4 denetleyicisi ile nasıl GT-R kullandı?

Bir çoğunuz büyük olasılıkla Gran Turismo Sport’ta bir DualShock 4 ile bir Nissan GT-R sürmek için oldukça alışkınsınız, fakat Nissan bir adım daha ileri gitmek istiyor.

Bugün, ilk GT Academy şampiyonu olan Lucas Ordoñez ile bir rüya spor otomobilinden altı hafta içinde bir GT-R‘yi Sony’nin kontrol cihazı ile kullanabileceğiniz yüksek maliyetli bir radyo kontrollü oyuncağa dönüştürdüklerini gösteren bir video yayınladılar.

Nissan, DualShock 4 denetleyicisi ile nasıl GT-R kullandı?

Otomobilin kumandaları, insanların yapabileceğinden çok pedallara daha fazla baskı uygulayabilen, hidrolik pistonlarla sağlanır ve hatta ışık çubuğu ile vites görüntülemeyi düşündüler.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, arabanın gövdesi, Gran Turismo Sport’un logoları da dahil olmak üzeri PlayStation görüntüleriyle doludur.

Nissan

Peki sonraki adım ne, Nissan PlayStation 4’te Gran Turismo Sport oynamamıza, dolayısıyla gerçek devredeki gerçek bir otomobilin kontrolüne sahip olmamız gerekiyor mu? Bu harika olurdu. Kaçınılmaz zararları ödemek zorunda kalmadığımız sürece, gönüllü olarak denemek isterdim.

Ordoñez’in pistteki arabayla nasıl performans gösterdiğini gösteren ikinci bir videonun yanı sıra aşağıdaki videoyu kontrol edebilirsiniz. Çok daha yavaş olan ve elli metrelik geride duran başka bir yerde otururken araba kontrol etmek garip bir şey olmalı olsa bile, kesinlikle cesur bir çaba gösteriyor.

Daha fazla haber için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem’i yeni nesil konsollarda kaldığınız yerden oynayabileceksiniz