Notmycar, Nisan’da çıkıyor

Sona kalan kamyon kazanır!

Notmycar, Nisan'da çıkıyor
Notmycar, Nisan'da çıkıyor

Notmycar5 Nisan 2019 tarihinde çıkacak bir Battle Royale bir oyunudur. Ancak bu Battle Royale oyunu, türünün diğer oyunlarına kıyasla daha farklı. Hani, Rocket League diye bir oyun vardı ya, araba futbolu. Bu oyunda onun gibi işte. Arabalarla çetin bir mücadeleye çıkacağımız Notmycar‘da, sona kalan kamyon kazanır!

Notmycar, Nisan’da çıkıyor

NMC Studios tarafından geliştirilen ve Skybound Games tarafından yayıncılığı üstlenilen bu güzide Battle Royale oyunu, 5 Nisan 2019‘da oyun severlerle buluşacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaysa oyunun fragmanını bulabilirsiniz.

Uçak Notmycar‘ın haritasının üzerinde süzülürken, arabalar yavaş yavaş aşağıya atlıyor. Büyük, metalden kartallar gibi aşağıya inen araçlar, yere indikleri anda çetin ve bol patlamalı bir Battle Royale başlamış oluyor. Makineli tüfeklerden füzelere, bombalardan daha hafif silahlara. Biraz katliam yapalım!

Ek olarak, oyun çıkış yaptığı zaman yaklaşık 6 – 8 ay civarı bir süre oyunun Steam‘da ERKEN ERİŞİM durumunda olmasını bekliyoruz. Bu süre zarfında oyunu oynayan oyuncuların geri dönüşleriyle Notmycar‘ın sürüş, mücadele, içerik ve daha birçok alanda daha stabilize ve daha iyi bir duruma geleceğini düşünüyoruz. ERKEN ERİŞİM‘deyken her oyunda en fazla 50 araba olabilecek. Bu fazla gelse de, tam sürüme geçildiğinde bu sayı 75‘e çıkarılacak.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!
Sevgiler,

Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Modern Warfare ‘ye Tamagotchi ekleniyor