NVIDIA

NVIDIA TR takımı 28 Şubat’ta profesyonel oyunculara karşı mücadele edecek

Last updated:

Team NVIDIA Türkiye ekibi, 28 Şubat günü düzenlenecek gösteri maçında yeteneklerini profesyonel oyunculara karşı sergilemek için sahaya iniyor. Yayıncılar, FACEIT’in Türkiye partneri Turkish Stars League’in yöneteceği gösteri maçında, profesyonel oyunculara karşı 128 Tick-Rate ve İstanbul merkezli özel sunucularda mücadele edecek.

NVIDIA GeForce Türkiye ve Turkish Stars League(TSL) ortaklığı ile düzenlenen organizasyonda profesyonel oyunculardan oluşan Arena Bulls takımı, Twitch‘ten ve geçmişinde eSpor kariyerine sahip olan; wtcN (Ferit Karakaya), Thaldrin (Berke Demir), Utheneras (Şükrü Şentürk), Kendine Müzisyen (Kemal Can Parlak), Rauf Baba (Rauf Güneş)’dan oluşan Team NVIDIA TR takımıyla mücadele edecek.

NVIDIA

NVIDIA TR takımı 28 Şubat’ta profesyonel oyunculara karşı mücadele edecek

Bu heyecanlı karşılaşmayı ise Counter-Strike: Global Offensive oyuncularının ve izleyicilerinin tanıdığı Özgür “Root” Alagül ve Team NVIDIA’nın Kaptanı Mete “Easter GamersTv” Özbey sunacak. Ayrıca, yayını izleyenler arasından rastgele belirlenecek 50 kişi, Turkish Stars League aylık üyeliğine ücretsiz olarak sahip olacak.

Özel karşılaşma 28 Şubat saat 21:00’da Team NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalında yayımlanacak. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dead in Bermuda Origin’de ücretsiz