Nvidia

Nvidia, CES 2019 öncesi RTX 2060 hakkında yeni açıklamalarda bulundu

Last updated:

CES 2019 arifesinde düzenlediği basın toplantısında Nvidia, RTX ekran kartı ailesinin yeni uygun fiyatlı üyesini açıkladı: RTX 2060″ Ayrıca bu efsane ekran kartının 350$ gibi bir fiyatta alıcılara sunulacağı duyuruldu!

RTX 2060 adlı bu dev yapım, 15 ocak tarihinde raflarda yerini alacak.

Nvidia şirketinin yaptığı resmi basın açıklamasında “RTX 2060, Nvidia şirketinin popüler ekran kartı olan önceki nesil GTX 1060′a göre mevcut oyunlarda yüzde 60 daha hızlı ve GeForce GTX 1070 Ti‘ın rekorlarını geride bırakacak şekilde tasarlandı. Turing’in RT Cores ve Tensor Cores ile Battlefield V‘i ray ile çalıştırabilir saniyede 60 kare izleme şansı sunuyor “dendi.

Nvidia, dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı üreticilerinin 40’tan fazla modelinin içerisine yeni Turing mimarisine sahip GPU‘lar getirerek, şimdiye kadarki en hızlı, en ince ve en hafif sistemleri tüm dünyada kullanıcılarla 29 Ocak tarihinde buluşturacak, bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için; RTX donanımlı dizüstü bilgisayarlar haberimize bakabilirsiniz.

Başka  bir bilgi vermek gerekirse RTX 2060 adında ki efsanevi oyun canavarımız, 6GB GDDR6 ve 240 Tensor Çekirdeğe sahip olacak, yani artık kurallar pek de eşit sayılmaz, şimdi gözler bu yeni yapımın sahnede ki performansında!

Nvidia, üçüncü parti kartların 15 Ocak tarihinde fabrika overclock edilmiş Founders Edition ürününün yanında bulunabileceğini söyledi.

Bu gece daha ayrıntılı gelen bilgiler doğrultusunda 8 Ocak Salı Tarihinde yeni haberlerle sizlerle olacağız takipte kalın!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Multiplayer Skyrim Together
Multiplayer Skyrim Together modunun kapalı betası yayımlandı