Oddworld: Soulstorm yeni Epic Games Store özel oyunu oldu

Sebep olarak ek finansal yardım gösterildi.

Oddworld: Soulstorm oyununun yaratıcısı Lorne Lanning, bugün oyunun Epic Games Store için özel olacağını açıkladı. Twitter üzerinde yayımladıkları bildiride, Lanning, bu hamlenin sebebi olarak kendilerine yapılan ek finansal yardımı gösterdi.

Lanning, “Yapmak istediğim, Soulstorm’un PC sürümünü Epic Games mağazasına özel olarak getirmeyi amaçlayan mantığı sağlamak, çünkü bilmeyi hak ediyorsunuz.” diyor. “Biz Soulstorm’a %100 finansman sağladık. Soulstorm şimdiye kadarki en iddialı oyunumuz ve en yüksek kaliteyi karşılayan harika bir oyun yaratma konusunda kararlıyız. ek finansal yardıma ihtiyacımız  vardı.”

“Hırs önemlidir,” diyor ve devam ediyor, “ve beni yorulana kadar çalışmak için zorluyor. Beni daha da zorlayan şey, size olan bağlılığımız: harika oyunları hak ediyorsunuz. Bağımsız bir yayıncı olarak, Soulstorm ve kintoloji vizyonumuzu korurken hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak ortaklıkları değerlendirmeliyiz.”

“Epic, hedefimizi ve taahhüdümüzü destekliyor ve bilgisayar satışlarımızda bize avans vererek bize ulaşmamıza yardımcı olmaya istekli ve müteşekkiriz.”

İşte bildirinin tam hâli:

 

Darq’ın Epic Games Store teklifini reddetmesinden kısa süre sonra, işte karşımızda en yeni Epic Games Store özel oyunu. Fena gözükmüyor ve Steam yerine daha çok Epic Store’da oyun oynayan kullanıcılar için yeni bir oyun.

Oddworld: Soulstorm, 2020’nin başlarında piyasaya sürülecek.

:: Epic Games Store’un bu hamleleri sizce ne kadar doğru?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mutant Year Zero: Road to Eden
Mutant Year Zero: Road to Eden demo sürümünü ücretsiz deneyebilirsiniz