A Hero Nobody Knows

One Punch Man: A Hero Nobody Knows duyuruldu

Last updated:

One Punch Man, üst düzey aksiyonu ve keskin mizah anlayışı, satirizan süper kahramanlar ve şok edici anime sayesinde dünyanın en popüler anime serilerinden biri haline geldi. Bununla birlikte, franchise kısa süre önce video oyunlarına atladı: Bandai Namco Entertainment ve Spike Chunsoft ilk One Punch Man konsol oyununu, One Punch Man: A Hero Nobody Knows’ı duyurdu.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows 3v3 dövüş oyunudur ve PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilme aşamasındadır. Karavan, ana karakter Saitama, Cyborg Genos, Hellish Blizzard, Speed ​​o ‘Sound Sonic ve hatta Mumen Rider dahil olmak üzere oyunun bazı karakterlerini doğruladı. Fragman sonu 1. sezonda büyük kötü Boros, belki de bu oyunun esas olarak anime ilk sezonuna odaklanacağının bir göstergesi. Ne yazık ki, anime İngilizce dublajını tercih edenler olsa da, ses kesinlikle Japonca olacak.

One Punc Man video oyunu olarak geliyor!

Fragmanla ilgili ilginç olan, potansiyel olarak oldukça önemli dengeleme sorunları sunan Saitama’yı doğru şekilde canlandırmasıdır. Anime hakkında bilgi sahibi olanların bileceği gibi, Saitama aslında yenilmezdir ve karşılaştığı her canavarı yalnızca “bir yumruk” (dolayısıyla anime / manga adı) ile öldürebilir. Bunu göz önünde bulundurarak, Saitama’nın final oyununda gerçekten yenilmez olup olmayacağını görmek ilginç olacak. Öyleyse, çevrimiçi oyuna izin vermesi pek mümkün görünmüyor, ancak Spike Chunsoft ve Bandai Namco’nun Saitama’nın oyundaki uygulamasını nasıl ele alacağını kim bilebilir.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows son zamanlarda açıklanan tek One Punch Man video oyunu değil. One-Punch Man: Hero to Road adlı bir sıra tabanlı kart oyunu olan RPG de iOS ve Android mobil cihazlarında duyuruldu. Bu arada, One Punch Man: A Hero Nobody Knows şu anda herhangi bir sürüm penceresine sahip değil.

Genel olarak,  One Punch Man hayranlarının nihayetinde anime bazında oynayacak bazı video oyunları olması güzel. One Punch Man: A Hero Nobody Knows PC, PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

:: One Punch Man izler miydiniz? One Punch Man: A Hero Nobody Knows’ın duyurulması hakkında düşünceleriniz neler?

Daha Fazla İçerik
Erica, PlayStation 4 ve PlayLink için resmi olarak duyuruldu