Outlaws of the Old West

Vahşi batıda yalnız bir kovboy, karşınızda Outlaws of the Old West

Vahşi batıda hayatta kalmak mı? Biraz Read Dead Redemption biraz da Rust, karşınızda Outlaws of the Old West!

Karşınızda yeni bir hayatta kalma oyunu, Outlaws of the Old West! Hayatta kalma temasıyla beraber craft sistemini de içererek kendinize harika sığınaklar inşa edebileceğiniz, bir yandan avcılık yaparken diğer yandan çok oyunculu savaşlarda bulunarak vahşi batıda adınızı duyurabileceğiniz bu yeni oyun yakın zamanda erken erişime giriş yapacak.

Outlaws of the Old West içeriği ve teması nasıl olacak?

Virtual Basement LLC tarafından geliştirilen Outlaws of the Old West, daha çıkış yapmadan adını duyurarak gündeme oturmayı başardı. Oyuncuların hayatta kalma ve vahşi batı ilgisini tema alarak nokta atışıyla geliştirilmeye başlanan oyun şimdiden büyük bir kitleye sahip oldu!

Hayatta kalma temasıyla tuzlanmış, vahşi batıda yoğurulmuş, craft sistemiyle baharatlanıp çoklu oyuncu moduyla kızartılan bu oyunda kendi evinizi kurabiliyorsunuz. Ayrıca kötü haydutları yenip onların ganimetlerine çökerek kendinizi daha da güçlü hale getirebiliyor, karşınıza çıkan herkesi ezip geçebiliyorsunuz.

Outlaws of the Old West, açık dünyada istediğinizi yapabileceğiniz ve kendi yaratıcılığınıza bağlı olarak birçok aksiyona giriş yapabileceğiniz bir yapım.

Outlaws of the Old West

Outlaws of the Old West ne zaman çıkış yapacak?

Yapımcılara göre Outlaws of the Old West, 12 Mart tarihinde erken erişime giriş yapacak, erken erişim sürecinde bir sene geçireceği tahmin edilen oyunun hatalarının giderildiği ve oyuncuların isteklerine göre şekillendiği halinin 2020 yılı içerisinde tam olarak piyasaya sürülmesi öngörülüyor.

Şu ana kadar oyun için yayımlanan bilgiler dahilinde Outlaws of the Old West yapımının optimizasyon sorununun olduğu çok bariz gözümüze çarpıyor, ancak eğer bu sorunu Ark Survival Evolved gibi bir çözüme ulaştıramazsa ve oyunun mekaniklerinde bulunan hatalar giderilmezse Outlaws of the Old West pek de güzel bir çıkış yapamayabilir.

Daha fazla açıklamaya gerek yok, görüyorsunuz! Eğer Outlaws of the Old West hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız şu anda oyunun Steam adresine göz atabilirsiniz! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
FIFA 20 kariyer modu, gelişmiş sistemler ile birlikte geliyor