Overkill'in The Walking Dead oyunu

Overkill’in The Walking Dead oyunun ilk geliştirici günlüğü yayımlandı!

Overkill’in oyunu The Walking Dead’in ilk geliştirici günlüğü videosunda Georgetown’ı gördük.

Overkill‘in oyunu The Walking Dead, arkadaşlarınızla birlikte ölülerin yanı sıra bir de diğer yaşayanlarla birlikte yaşam mücadelesi verdiğiniz, o zorlu koşullarda birbirinize destek çıkıp hayatta kalmaya çalıştığınız dört kişilik olan co-op aksiyon FPS oyunu. Oyunda, Amerika‘nın başkenti olan Washington D.C‘de hayatta kalmak için zor bir mücadeleye tanıklık ediyoruz.

Oyunda, birbirinden farklı karakter bulunuyor. Tabii bu karakterler süs değil. Her karakterin kendine özel yetenekleri, yetenek ağacı, grup içerisinde yapabileceği şeyleri, oynanış stili gibi kendine has nitelikleri mevcut. Tüm bunların yanında takım çalışması da hayati önem taşıyor.

Overkill'in The Walking Dead oyunu

İşte tüm bunları yaşayacağımız Washington D.C‘nin en bilinen yerlerinden biri olan Georgetown mahallesini yakın zamanda yayınlanan geliştirici günlüğünü izleyerek görebilirsiniz. Böylece oyunun çevre ve ışık sanatçılarından kıyamet sonrası bir atmosferi hissetirmenin ve bu tür bir görünüş vermenin nasıl bir şey olduğunu anlayabilirsiniz. Geliştirici günlüğünün videosunu aşağıya bıraktık.

Daha fazla haber için buraya, oyun incelemeleri için ise buraya tıklayın. Ayrıca Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Guardians of Ember
Guardians of Ember yeniden Steam’e ekleniyor
%d blogcu bunu beğendi: