Overwatch’a Baptiste karakteri eklendi

Ve yamayla gelen diğer şeyler de haberimizde yer alıyor!

Overwatch'a Baptiste karakteri eklendi
Overwatch'a Baptiste karakteri eklendi
Last updated:

Overwatch‘a yeni bir yama geldi! Yeni gelen yama, savaşlarda kullanılabilecek bir silahı, bazı şirin ayakkabıları ve uzaktaki takım arkadaşlarını koruyabilen ve iyileştirebilen eşi benzeri olmayan savaş doktoru yeni karakter Baptiste‘nin gelişini müjdeliyor.

Overwatch’a Baptiste karakteri eklendi

Baptiste’s Biotic Launcher, “önemli hasar çıkışı” ile üç turluk bir patlama gerçekleştirirken, alt-ateş modu müttefik oyuncuları iyileştirecek el bombalarını başlattı. Rejeneratif Patlama yeteneği zaman içinde kendini ve yakındaki takım arkadaşlarını iyileştirecek, Ölümsüzlük Alanı ise müttefiklerin ölümün buzlu parmağına düşmesini önleyecektir. Exo Boots, Baptiste’in diğer oyunculara aşılamayacak engelleri temizlemesini sağlar ve nihai Amplifikasyon Matrisi, dost canlı mermilerin hasar ve iyileştirici etkilerini ikiye katlar.

Overwatch'a Baptiste karakteri eklendi
Overwatch’a Baptiste karakteri eklendi

Baptiste beraberinde bazı silahlar getirdi. Örneğin Biyotik Fırlatıcı olarak adlandırılan bir silah, yüksek hasarı olan ve üç tur süren bir patlama gerçekleştirirken, alt-ateş olarak adlandırılan bir atış modu takım arkadaşlarını iyileştirecek el bombaları atıyor. Yaratıcı gözüküyor. 🙂

Yeni gelen yama, aynı zamanda oyuna bazı denge ve stabilizasyon iyileştirmeleri de getiriyor. Örnek verecek olursak artık verilen hasarlar daha tutarlı olacak ve birçok hata da aynı zamanda giderildi. Daha zevkli, daha tutarlı ve daha eğlenceli bir Overwatch deneyimi oyun severleri bekliyor. Ayrıca yeni gelen karakter için bir video yayımlandı. Onu da aşağıdan izleyebilirsiniz!

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Ayrıca oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
Sevgiler,

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Rage 2
Rage 2 için yeni bir şarkı parodisi yayımlandı!