Overwatch

Blizzard Entertainment, Overwatch oyuncularına kış hediyeleri dağıtıyor

Last updated:
Blizzard Entertainment, 2 Ocak tarihinden önce Overwatch oyununu satın alan herkese beş adet “Kış, Harikalar Diyarı yağma kutusu” hediye ediyor. Bu hediyelerin oyuncuların yüzünü güldürüp, güzel bir hediye olacağı şimdiden kesinleşmiş gibi gözüküyor.
Bildiğimiz üzere OverwatchBlizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen çok oyunculu bir fps oyunu, bu efsanevi yapım 24 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya çıkış yaptı. Oyunda, farklı oyun modlarında farklı şekillerde karşılaşmalar yapabiliyorsunuz. Oyun şu an sadece Playstation 4, Xbox one ve Microsoft Windows platformları için çıkış sağlamış durumda.

Bu hediyeleri Overwatch oyununa giriş yaptığınız anda hemen kullanabileceksiniz. yağma kutularının içinde sprey, emote, zafer çizgileri ve şenlikli derilerin bir karışımlarının bulunabileceği söyleniyor.

Buradaki tüm Kış Harikalar Diyarı görünümlerine göz atabilir ve istediğiniz birini elde edebilirsiniz.
Geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğumuz haberleri kaçırdıysanız, kısa bir özet geçelim.

geçtiğimiz günlerde Blizzard Entertainment, Overwatch turnuvalarında bulunan Twitch sohbet kutusunu temizliyor. Blizzard Entertainment şirketine göre bu yenilik, oyunculara daha güzel bir yayın deneyimi sağlamak için. Yeni sistemin Twitch kanalında denemelerinin yapıldığı biliniyor. Geçtiğimiz hafta duyurdukları ‘Oyuncu disiplin takipçisi ’bir tarafın tepkisini çekerken diğer tarafın da desteğini aldı. Kısaca bahsetmek gerekirse bu sitemle oyuncular takip edilecek ve kural dışı yapılan hareketlere ceza verilecek. ancak Blizzard, şu anda cezalar hakkında bir bildiri yayınlamadı, yani dikkatli olun her an her şeyle karşılaşabilme imkanınız var!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mirrors Edge’s Beauty