Overwatch oyununa Paris haritası eklendi

Overwatch’ın en yeni haritası olan Paris şimdi PS4, Xbox One ve PC’de oynanılabilir durumda. Harita, Blizzard’ın Overwatch’taki sayısız hatayı ve diğer sorunları da düzelten yeni bir yamanın parçası olarak geliyor.

Paris oyuna giren beşinci saldırı haritası. Fransa’nın başkenti ve aşkların şehri Partis, oyuncuları birer itfaiyeciye dönüştürmek için dar sokaklar, koridorlar ve çok daha fazlasını içeriyor. Ayrıca, özellikle Cabaret Luna, Pâtisserie Galand ve şehrin göbeğinde yer alan yayılmış Maison Marat gibi çeşitli bölgeleri de içinde barındırıyor.

Overwatch oyununa Paris haritası eklendi

Paris haritası, bu ayın başlarında Overwatch’da PC test sunucularında denenebiliyordu, ancak bu kez tüm platformlarda oynanılabilir durumda.

Overwatch oyununa Paris haritası eklendi
Overwatch oyununa Paris haritası eklendi

Paris’e ek olarak, yeni Overwatch yaması, platformlar arasında genel ve karaktere özel hata düzeltmeleri içeren uzun bir liste sini yayımladı. Birçok hatayı düzelten ve Paris haritasını da ekleyen bu yamanın tüm notlarını Blizzard’ın web sitesinde bulabilirsiniz.

Overwatch, Blizzard Entertainment geliştirilen bir FPS oyunudur. Oyun, 24 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Birçok oyuncu tarafından sevilen FPS oyununa yeni Paris haritası ne gibi faydalar sağlayacak birlikte göreceğiz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Oyunun resmi sitesine gitmek içinse buraya tıklayın.

Daha Fazla İçerik
Nintendo Switch
Nintendo Switch’e VR özelliği ekleniyor