Overwatch, gelecek yamayla oyunu zehir edenlerden kurtulacak

Çevrim içi bir oyun olan Overwatch, oyunu zehir eden oyunculardan kurtulacağını söyledi.

Bu oyunun başkan yardımcısı ve tasarımcısı, yeni geliştirici güncelleştirmesinde oyunu zehir eden oyuncuların bakımı ile ilgili gelecekteki planları ile ilgili bir bildiri de yayımladı.Overwatch

Overwatch, gelecek yamayla oyunu zehir edenlerden kurtulacak.

Yakın zamanda ise müstehcen dil kullanımı nedeniyle oyuncuların birçoğu askıya alındı. Yasaklanılması düşünülüyor.

Artık Jeff Kaplan, bu tür oyunculara hoşgörünün olmayacağını açıkça belirtmiş ve temel hedefleri sadece bu oyunun topluluğunda değil, aynı zamanda diğer oyunlarda da ortadan kaldırmak olduğunu belirtti.

Overwatch

Böyle bir oyuncu yasaklandığında ise bu tür bir girişim sistemin çalışıp çalışmadığını bildiren oyuncuları önceden haberdar etmekte olan oyuncuları tanırlar.

 

Jeff Kaplan, ayrıca, bu oyun topluluğunun mümkün olduğunca samimi olmasını istediklerini ve bunun için üzerinde çalışmaya başladıkları eylemlerin önemli değişiklikler gösterdiğini de vurgulamakta.

 

Overwatch

Zehirli oyuncular için endişe verici olan şey ise oyunun burada durmaktan pek memnun olmaması. Aslında bu oyuncuları sosyal Web sitelerinde (ör. Youtube) hedeflemeyi ve hatta Overwatch’da görünmeden onları yasaklamaya çalışılıyor. Fakat bu oldukça endişe verici görünüyor.

 

Overwatch ekibi oyun topluluğu için çok çaba gösteriyor gibi görünmekte olmasına rağmen bu doğru bir ders olacak mı yoksa aslında ele alınabilecek bu konu en azından bir süre gizemli mi kalacak, bilinmiyor.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite Sezon 7 Güncellemesi – Yeni mekanlar, birçok yeni özellik ve Badass Santa
%d blogcu bunu beğendi: