Path Of Exile

Path of Exile Mart ayında PlayStation 4’de oynanılabilecek

Last updated:

Geliştiricisi Grinding Gear Games olan Path of Exile, Mart ayında PlayStation 4 platformu üzerinden oynanılabilecek. Sürekli gelişen Path of Exile nihayet Mart ayının sonunda uzun zamandır beklenen PlayStation 4 sürümü yayımlanacak.Son genişlemenin başlamasından sonra piyasaya sürülmesi planlanan “Betrayal“, Aralık ayında planlanan oyunun lansmanından önce aniden ertelendi.

Path of Exile‘nin genel müdürü Chris Wilson ile yakın zamanda yapılan sohbet sırasında PlayStation 4 baskısında bir güncelleme teklif etti ve geliştirici Grinding Gear Games‘in neden gecikmeyi seçtiğini açıkladı. Görünüşe göre, geliştiriciler ekstra zaman kazanmak amacıyla PlayStation 4 sürümünü geri aldılar.

Path of Exile Mart ayında PlayStation 4 üzerinden oynanılabilecek

Chris Wilson’a göre, oyun sağlam bir hal aldı ancak takım geliştirilebileceklerini düşünüyordu. Oyunun yayımlanması için verilen yetkilendirme süreci nedeniyle PlayStation 4 sürümü Mart ayında piyasaya sürülecek. İlk açılışında,en yeni konsol sürümü Synthesis‘i içeren tüm mevcut DLC’ye sahip olacak. Path of Exile şu an PC ve Xbox One platformları üzerinden oynanılabiliyor. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Gamers Love Vintage Cars In Games