PC Building Simulator

PC Building Simulator artık konsollar üzerinden oynanabiliyor

Artık PC olmadan konsolunuzda PC oluşturabilirsiniz.

Last updated:

PC Building Simulator, gerçekten takdir edebileceğimiz türden bir simülatör oyunu çünkü PC’leri toplamak, deneyimlemekte olduğumuz ve aslında bir şeyler ters gitse bile hala bilgisayar yapabileceğimiz bir oyun kendisi. Bu yılın başlarında tam olarak piyasaya sürülmüştü ancak erken erişimde bile, deneyimsiz oyuncuların hiçbir şeyi havaya uçurmadan oyun hakkında bir fikir edinmeleri için iyi bir yoldu.

Doğal olarak, sayısız lisanslı iş ortağından, 1000’den fazla gerçek dünya parçasını kullanarak, kasadan LED aydınlatmaya kadar uzanan dijital bir hayal gücü donanımını bir araya getirebileceğiniz bir serbest yapı adında bir modu da var. Ayrıca oyunda lisanslı 3DMark kıyaslama yazılımı bile var, böylece FPS performansınızı saplantılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Konsolda PC Building Simulator ile eğlenmek çok kolay olabilir fakat kendi oyun bilgisayarını kurmak isteyen ancak ne bekleyeceği hakkında bir fikri olmayan konsol oyuncuları için belki kötü bir fikir olabilir. Benim fikrimce oyunun konsol platformlarına gelmesi daha iyi oldu çünkü PC‘si olmayan oyuncular konsol üzerinden bu güzel simülatörü oynama şansına sahip oldu.

Şimdi PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch‘in yanı sıra Steam, GOG ve Humble platformlarından oyunu oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: PC Building Simulator’un konsollara gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Thimbleweed Park
Epic Games mağazasının yeni ücretsiz oyunu belli oldu!