Persona 5 ile ilgili detaylar 25 Nisan’da gelecek

Üç hafta gibi bir süre sonra Atlus, Persona 5 ile ilgili biz oyunculara çeşitli detaylar paylaşacağını duyurdu. Hatta geliştirici, bunun için bir internet sitesi bile hazırladı. İşte detaylar!

Geliştirici, 25 Nisan’da yapılacak duyuru için yeni bir tanıtım sitesi hazırladı. Gördüğünüz gibi, sitenin URL’si P5S, Persona 5 S adlı bir oyun için olabileceğini ima ediyor.

Bu en azından haberlerin resmen Persona 5: The Royal olarak yeniden adlandırılan PS5R ile ilgili olmayacağını doğrular, ancak PS5S‘in ne olduğundan açıkçası emin değiliz. S, bu durumda Switch’in yerine geçebilir, bu da oyununrivayet edilen piyasaya sürülme tarihine her zamankinden daha yakın olduğumuz anlamına gelir.

Akılda tutulması gereken bir başka şey ise bu sitede The Phantom Thieves için gizli bir arama kartının bulunması. @MysticDistance tarafından tespit edilen ve çevrilen kart,

Size dünyanın bilişini ve algılarını devirecek yeni Phantom Thieves göstereceğiz. Memnuniyet konusunda kuvvetliyiz. Bir kez daha, kalbinizi Ryogoku Kokugikan’a götüreceğiz.

Ryogoku Kokugikan, bazılarının Atlus’un bir Persona 5 Arena duyurusu yaptığını belirtmek için aldığı Sumo maçlarının yapıldığı bir Japon arenası.

Her neyse, bizler 25 Nisan’da yapılacak duyuruları paylaşmak için burada olacağız. Oyun ile ilgili tüm detaylar için bizleri takipte kalın efendim!

:: Sizce Persona 5 S, Switch ile ilgili bir şey olabilir mi?

Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hileciler için yeni önlemlerini 2 gün önce uygulamaya başladı