Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019 şimdi oynaması ücretsiz!

Last updated:

Geliştiricisi olan Konami‘den PES oyuncularına iyi haber geldi. Pro Evolution Soccer 2019 yani kısaca PES 2019 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için oyunun ücretsiz sürümü yayınlandı.

Ücretsiz olan versiyonunun PES 2019 Lite olarak adlandırılmış. Oyunun bu versiyonunda tam versiyonundaki oyun modlarının sınırlı bir seçimini içeriyor. Oyun, 13 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. Yani bu haber yayınlanmadan 4 gün öncesinde yayımlandı.

Bu arada oyunu bilmeyen yoktur fakat yinede az sayıda bilmeyenler için oyunu kısaca anlatalım. PES serisinin ilk oyunu yani Pro Evolution Soccer, 15 Mart 2001 tarihinde piyasaya sürülen bir futbol oyunudur.

O tarihten bu yana birçok yerde oyunu oynanmaya başladı ve oyun en popüler Spor oyunları arasına girdi. Konumuza dönelim. Oyunda sergi maçları ve yetenek eğitimi, PES League – 1v1 ve co-op eşleşmeleri dahil olmak üzere çevrimdışı teklifler ve çevrimiçi oynamak isteyenler için My Club‘da mevcuttur.

Bu arada oyunun mobil versiyonuda yani PES 2019 Mobile artık iOS ve Android için artık oynanabiliyor.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyunu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynamak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Assassin’s Creed 3 Remastered
Assassin’s Creed 3 Remastered yapımının çıkış tarihi sızdırıldı