PES 2020
eFootball PES 2020 DEMO_20190801003142

EURO 2020, şimdi PES 2020’de!

50'den fazla milli takım yer alacak ve oyuna ücretsiz güncelleme olarak dahil edilecek.

Last updated:

Konami, bu Eylül ayında yayımlanacak olan PES 2020 oyunu için bir başka özel lisans imzaladı; EURO 2020. Yaz turnuvasında 50’den fazla milli takım yer alacak ve oyuna ücretsiz güncelleme olarak dahil edilecek. Şirket, DLC’nin ilkbaharda yayımlanmasını planlandığını ve her takımın kitlerinin yanı sıra turnuvanın resmi balosunu ve “ağırlama stadyumu” içerdiğini belirtti.

İkincisi, DLC için yalnızca resmi olarak kopyalanmış bir stadyumun kullanıldığını gösteriyor; bu, kullanılan diğer stadyumların oyunun mevcut tedarikinden çekilebileceği anlamına gelir. Bu son haber, Serie A lisansının diğerleri arasında dahil edildiğinin önceki ilanlarını ve global mega-takım Juventus için özel anlaşmayı takip etmekte.

Ayrıca, eğer ki oyuna hâlâ bir göz atmadıysanız veya aklınızda soru işaretleri varsa, eFootball PES 2020 oyununun demosunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ancak eğer oyun indirmekten pek hoşlanmıyorsanız Konami şu sıralar bazı şehirlere gidiyor ve oyunun demosunu oynamak isteyenlerle buluşuyor. Fırsatınız olursa gidip oynayabilirsiniz:

  • NEC, Birmingham – 23 ve 26 Ağustos arası
  • intu Braehead, Glasgow – 31 Ağustos ve 1 Eylül arası
  • intu Trafford Centre, Manchester – 7 ve 8 Eylül arası
:: PES mi FIFA mı? Hangisini tercih edersiniz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
BeamNG.drive’a yılbaşı güncellemesi geldi