Pikuniku

Pikuniku Ocak ayında PC ve Nintendo Switch platformlarına geliyor

Pikuniku  Ocak ayı içerisinde PC ve Nintendo Switch platformları üzerinde piyasaya sürülecek.

Bulmaca çözmeyi gerektiren renkli bir oyun arıyorsanız, Devolver Digital, Pikuniku oyununun hem PC platformuna hem de Nintendo Switch platformuna geleceğini duyurdu. Kuzey ve Güney Amerika bölgelerinden Nintendo Switch için ön sipariş vermek daha kolay. Diğer yerlerde ön siparişler 17 Ocak tarihinde verilecek ve % 10 indirim alacaksınız.

Sectordub tarafından geliştirilen Pikuniku, bulmacalar ve keşifler açısından zengin renkli bir dünyayı keşfeden oyuncuları bulur, ancak göründüğü kadar renkli bir çeşit komplo ortaya çıkarmaya başlarsınız. Karakterlerin olabilecek sorunların üstesinden gelmelerine ve tek oyunculu olarak dünyayı ele geçirerek bir devrim başlatmasına yardımcı olabileceğiniz bir oyun. Ayrıca, bir arkadaşınıza katılabilir ve çok sayıda atlama, düşme ve ekip çalışması içeren işbirliğine dayalı oyun için tasarlanmış seviyelerde yer alabilirsiniz.

Bu ayın sonunda San Antonio’da PAX South’a katılmayı planlayanlar, Devolver Digital standında oynayabilecek. Muhtemelen Devolver Digital’in My Friend Pedro, Ape Out ve Metal Wolf Chaos XD gibi yaklaşan başlıkları daha fazla deneyebileceğini umuyoruz.

Bir örümceği bir boşluğun üzerinden sallamanıza, saksıları parçalamanıza, dans etmenize, resim yapmanıza ve daha fazlasına öncülük ediyor. Ayrıca kooperatif oyun örneğini gösteriyor. Etrafta birbirlerini tekmeleyerek bulmacaları çözmek için uğraşan iki oyuncu olacak.

Oyun 2017 yılında tekrar açıklandı ve gecikmeden önce 2018’de başladı. Yaklaşık 4-5 saat süren kampanyanın, oyunun kendi hızınızda oynanabileceğini ayrıntılarıyla açıklamışlardı.

Pikuniku‘nun 24 Ocak’ta PC ve Nintendo Switch platformlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Daha Fazla İçerik
Quantic Dream artık platformlara özel oyun yapmayacak