PlanetSide Arena

PlanetSide Arena oyununun çıkış tarihi ertelendi

PlanetSide Arena oyununun çıkış tarihi 29 Ocak olarak belirlenmişti, ancak beklenmeyen gelişmeler doğrultusunda oyunun çıkış tarihi ertelendi!

Normalde gelecek hafta 29 Ocak tarihinde piyasaya sürülmesi beklenirken, oyunun yapımcısı Daybreak Games tarafından oyunun çıkış tarihi 26 Marta ertelendi.

Daybreak Games; “Oyunun bulundurması gereken fonksiyonlar için önemli adımlar atmış olsak da, hala önemli özellik geliştirmeleri ve hata iyileştirmeleri yapıyoruz.”

Diyerek, oyunun çıkış tarihinin neden ertelendiğini açıkladı.

Ayrıca Daybreak Games, PlanetSide Arena oyunu hakkında bu beklenmedik gelişme doğrultusunda, oyuncuların oyunu deneyebilmesi için 30 Ocak tarihinde oyun için bir kapalı beta yayımlanacağını da duyurdu.

Maalesef ki oyunun kapalı betasına sadece ön sipariş vermiş olan kişiler erişebilecek. Ön sipariş vermediyseniz oyun size kayıt olmanız karşılığında bir anahtar sağlayabiliyor, anahtar alma şansına erişmek için tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Daybreak Games, PlanetSide Arena oyununu ön sipariş verenler için bir ayrıcalık sağlayarak, 20 Şubat tarihinde oyuncuların oyuna erişebilmesine izin veriyor.

Duyuruların sonunda Daybreak Games; “Bu erteleme için sizlerden çok özür diliyoruz, beklenmedik olaylar sonucunda maalesef bu ertelemeyi gerçekleştirmek zorundayız.” Diyerek, duyuruyu sonlandırdı.

Şu an için PlanetSide Arena oyununun sadece Microsoft Windows platformuna çıkacağı hakkında bilgi sahibiyiz, gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

 1. Çıkış tarihi’nin ertelenmesi üzücü bir durumdu. Ancak Kapalı Beta için yapılan ilk oturum beklentinin üzerindeydi. Battle Royale modu oldukça başarılıydı. Elbette SOLO modunda takımlaşmaya gidenler vardı ki bunların cezalandırılacağı kanaatindeyim.

  PlanetSide 2 için 2017 yılında başlattığım Türkçe Yama’yı güncellemeleri günümüzde de devam etmektedir. Eğer Türkçe Yamayı kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Yama şimdilik Steam üzerinden indirilen sürüm için geçerlidir.
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1574990585

  PlanetSide Arena için Türkçe Yama Kapalı Beta sürümünde tarafımca hazırlanıp test edildi. Türkçe yama’nın çıkması için ne yazık ki oyunun tam sürümünü beklemek zorundayım. Beta sürümünde yamanın sürekli yeni satırlar eklenip güncellenmesi gerektiğinden Tam sürümün çıkmasını beklemek daha mantıklı ve sağlıklı olur. Türkçe yama çıktığında haberdar olmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım PlanetSide Arena formuna katılmanız yeterlidir. Burada yapılacak olan duyuru sonrasında Türkçe yama kullanılabilir olacaktır.

  Türkçe Yama için ufak bir önizleme:
  https://cdn.discordapp.com/attachments/536599159940055040/540629417748070410/Main_Menu.jpg

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Days Gone tamamlandı