PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds Xbox One’da 1 milyon oyuncuya ulaştı

Last updated:

PlayerUnknown’s Battlegrounds geçen hafta Xbox One’da yeni piyasaya çıktı ve birçok oyuncuyu cezbetti. PlayerUnknown’s Battlegrounds sadece 1 hafta içerisinde Xbox One konsolunda 1 milyon kullanıcıya ulaştı. Artık oyun sadece PC’de süper popüler değil.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, konsollarda sadece 1 haftada 1 milyon oyuncuya ulaştı!

Oyun, Xbox One’da Oyun Öncesi programı aracılığıyla kullanıma sunuldu ve 20 Aralık’ta erken erişim bırakacak. Bunun anlamı, test süresinin bittiğidir ve yeni haritayı getiren ilk büyük güncellemenin yanı sıra tonoz sistemi ve birkaç yeni güncelleme bir hafta gelecektir. Bu oyuna daha fazla oyuncu çekecek, dolayısıyla hem Xbox One hem de PC için ileride daha büyük kilometre taşlarına ulaşmasını bekliyoruz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’tan Brendan Greene bu konu hakkında Twitter’da bir tweet gönderdi:

1 milyondan fazla oyuncu Xbox Oyun Önizleme’de 48 saat içerisinde PUBATTLEGROUNDS’i denedi!

Hepinize teşekkürler! Konsolda yolun başlangıcı bizim için. Önümüzdeki aylarda gelişme ve güncelleme yapmak için çok şey yaşıyoruz & görüşlerinizle birlikte harika bir oyun oynayacağız!

Microsoft, PlayerUnknown Battlegrounds’un Oyun Önizleme sürümünün  ilk 48 saatte bir milyon oyuncuya sahip olduğunu bildirdi .  Oyun performansı ile  bazı küçük darbelere rağmen, Xbox One hayranlarını kazanmayı başardı ve gelecekte daha da fazla ümitle, umutla…

PlayerUnknown’un Battlegrounds resmi olarak 20 Aralık’ta piyasaya çıkacak ve yeni Çöl haritasını ve tonoz sistemini getiren ilk büyük güncelleme bugün de sunulacak. O zamana kadar Microsoft ve Bluehole oyuncuların oyunu oynarken bulduğu performans sorunlarını düzeltmeye devam edecek Xbox One’da önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek.

Daha Fazla İçerik
Beat Saber’ın oynanış videosu yayımlandı