PlayerUnknown’s Battlegrounds’a gelecek yeni haritaya dair tüm detaylar

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un yaklaşan yeni çöl haritasına dair yepyeni bilgiler ve ekran görüntüleri yayımlandı. İşte karşınızda yeni haritaya dair her şey!

Şüphesiz ki 2017 yılının en çok satan ve en çok oynanan oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’a yeni eklenecek olan çöl haritasına dair tüm detayları bu yazımızda derledik.

Oyunun resmi Steam Topluluğu sayfasında geliştirici PUBG Corps , resmen “Miramar” olarak adlandırılan PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un çöl haritasında yeni ayrıntılar ortaya  attı . Oyunun orijinal haritasına (bir Doğu Avrupa adasında gerçekleşti) kıyasla Miramar oyuncuları, oyunda oldukça farklı bir deneyim yaşayacaklar gibi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni haritası hakkında tüm detaylar

Özellikle, stüdyo, “Yemyeşil alanların ve ormanların aksine gitmek istiyorduk” şeklinde açıklama yaptı ve Miramar’ı sert ve affedici olmayan bir çöl haline getirmeye başladı. Stüdyo ayrıca, oyuncuların bu sefer yaptıkları stratejilerin çoğunun işe yaramayacaklarını da belirtti. Bu haritada yeni stratejiler geliştirmeniz lazım!

Stüdyo, yeni haritanın sakladığı tüm sürprizleri bozmak istemese de, PUBG Corps, haritanın kilit alanlarını ve yer işaretlerini kısaca anlatan bir dizi sergiledi; bunları aşağıda bulabilirsiniz:

Los Leones

  • Bölgedeki en büyük şehir olan Los Leones, bol miktarda alışveriş imkanı, yeni bir inşaatla dolu bir siluet ve görkemli, altın renginde bir şehir merkezi sunmaktadır. Oyuncular sayısız şantiye alanını keşfetmek suretiyle yüksek avantajlar sağlamalı ve kavernöz, terk edilmiş ticari binalar için vazgeçilmezlerdi.

El Pozo

  • El Pozo, büyük endüstriyel ve eğlence bölgeleriyle tanınan bir şehirdir. Oyuncular Luchador Arena’daki tüm oyunculara karşı kendilerini test edebilir, motosiklet becerilerini sınava sokabilirler Ölüm kasesinde veya uzun ölü tekstil fabrikalarının kalıntılarını avlayabilirler.

Monte Nuevo

  • Monte Nuevo kuşatılmış bir kasabanın resmi. Sakinlerini korumak için inşa edilmiş olan Ramshackle duvarları, oyuncuların iyi stoklanmış bileşimi keşfetmelerini sağlamak için geniş bir kapak sağlar.

Valle del Mar

  • Valle del Mar, De Toro köprüsünün ikiye bölünmüş renkli bir okyanus kasabasıdır. Köprünün batısında, şirin bir okul ve doğuya doğru güzel bir kilise var. Bu şehri tutmanın anahtarı köprü kontrolüdür, çünkü anakarayla ada arasındaki tek doğrudan yol budur.

La Cobreria

  • La Cobrería’nın en göze çarpan özelliği Miramar’ın nakliye ve nakliye capitolü muazzam bir Rail Yard’tır. Burada, oyuncular ölü bir ölü endüstrinin yarısı gömülü kargo avında avlanacak ve avlanacak. Dikkatli oyuncular Yard’ı tutmaya çalışmadan önce bu kasabayı kaplayan okulları ve kampüdü yağmalamalıdır.

San Martin

  • San Martín, Hacienda Del Patrón’un hemen batısında yer almaktadır. Kontrol noktaları ve engelleri, bu kez sakin küçük kasabayı bir savaş bölgesine dönüştürdü. Şehrin her iki tarafında da göz ardı ediliyor, bu yüzden kasabaya şarj etmeden önce dikkatli oyuncular önce gözlem yapmalıdır.

Pecado

  • Bir zamanlar bölgedeki en büyük kumarhanenin bulunduğu bir turistik yer olan Pecado, yüksek değerli yağma ve tehlikeli görüş hatları karışımı ile oyuncuları bu güne kadar heyecanlandırmaya devam ediyor. Agresif oyuncular hemen Arena ve Casino’yu yağmalayacak, ancak meraklı oyuncular aralarında bulunan 4 hikaye otelini kontrol etmeliler.

Chumacera

  • Chumacera, Miramar’ın bir zamanlar gelişen tekstil endüstrisinin kabuğudur. Uzun süre terk edilmiş fabrikalar, konut ve ticaret binaları ile kaplı ana bir yola bakmaktadır. Hem binalarda hem de arazide dikeylik, bu kasabayı yağma için heyecan verici bir konuma getiriyor – yüksek risk, yüksek fırsat!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam Early Access aracılığıyla PC’de mevcutken, Xbox One’ın bir sürümü 12 Aralık 2017’de Oyun Önizleme Programı’ndan geçecek şekilde ayarlanmıştır. Yaklaşan Miramar çöl haritasını daha yakından incelemek için haberimiz boyunca bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
SouljaGame Handheld
Soulja Boy, SouljaGame Handheld konsoluyla geri dönüyor