PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor

Last updated:

PlayerUnknown’un Battlegrounds geliştiricisi PUBG Corp, oyuna iki adet yeni silah ekleneceğini duyurdu.

Dün gece, PlayerUnknown Battlegrounds‘ın  resmi Twitter hesabı, iki yeni silahın (DP-28 ve AUG A3) oyunun test sunucularına geldiğini bildirdi. Yani bu da demek oluyor ki kısa bir süre içerisinde bu silahları herkes kullanabilecek.

View image on Twitter
Geliştirici PUBG Corps‘a göre, DP-28, 47 mermi kapasiteli, 4x yakınlaştırmaya sahip ve kırmızı nokta manzaraları destekleyen hafif bir makineli tüfek iken, ikinci silah AUG A3 ise 5.56mm mermi barındıran bir bullpup saldırı tüfeği.
View image on Twitter

İlk kez bu yıl 23 Mart’ta Erken Erişim başlığı olarak  çıkan PlayerUnknown Battlegrounds, Bluehole Studios’un bir yan kuruluşu olan PUBG Corp. tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi bir Battle Royale oyundur.

Oyun, PC için Erken Erişim’den çıkması beklenirken, oyunun Xbox One sürümü 12 Aralık’ta  Microsoft’un Xbox Oyun Önizleme programı aracılığıyla sunulacak . Geliştirici Bluehole Studios yalnızca 200.000 ila 300.000 adetlik bir ödül sattığını düşünmesine rağmen,  bu yılın bu sayılarını önemli ölüde aştı ve oyun şuanda 2 milyon eşzamanlı oyuncuyu geçme eşiğinde.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için Steam’de oyun içi test sunucuları ile ilgili tüm güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Far Cry 5 için yeni fragman yayımlandı