PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil sürümü Çin’de onaylandı

Last updated:

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyun piyasasında çok dalgalanma yaratıyor ve kısa süre önce Bluehole Studio, Çin’de PUBG yayınlamak için Tencent ile ortaklık kurdu. Şimdi ise Tencent, Çin için PUBG mobil sürümünü onayladı.

Gamepur tarafından belirtildiği üzere, PUBG mobil sürümü Tencent tarafından bir basın bülteni tarafından doğrulandı. Şirket, mobil oyunculara aynı deneyimi sunmak için PC sürümünün tüm özelliklerini PUBG mobil sürümüne getirmeyi hedefliyor.

Playerunknow’s Battlegrounds mobil sürümü geliyor!

PC’deki mükemmel PUBG birikimi ve iki takım arasındaki ekip çalışması sayesinde, mobil oyun hazırlığının ilerlemesi çok düzgün ve yakın gelecekte Çinli oyuncular, cep telefonunda her zaman, her yerde gerçek bir oyun keyfini çıkarabilirler.

İlgili haberlerde, stüdyo, geliştirme ekibinin,  oyuncu ve silah beceri sistemi için tesviye sistemi gibi maksimum oyuncu katılımı için diğer ilerleme sistemleri ile birlikte Ranked Game modunu planladığını doğruladı. Ayrıca bu ilerleme sistemlerinin oyunu etkilemeyeceğini de ekledi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Tencent oyunu Çin’de yayınlama hakkına sahip. Ayrıca, oyun sosyalist temel değerlere, Çin geleneksel kültürüne ve ahlak kurallarına uyduğundan emin olmak için ayarlanır. Bu ortaklık aynı zamanda “hile yapanların yasaklanması” ve “oyunların düzenlemeler etrafında yapılmasına” dikkat çekiyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘da zaten yaklaşık 700 bin  oyuncu yasaklanmıştı . Bu aynı zamanda, PUBG’lerin Çin’de yasaklanma olasılığını azaltır.

PlayerUnknown’s Battlegrounds şu anda PC için erken erişime sahip çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu ve ilerleyen günlerde oyun, konsollar için piyasaya sürülecek.

Sizce PUBG’nin mobil sürüme gelmesi iyi bir şey mi?

Daha Fazla İçerik
The Walking Dead: Final Season Episode 4 inceleme
The Walking Dead: Final Season Episode 4 inceleme