Call of Duty: WWII oyun sonbaharında sınırlı sayıda üretilmiş özel PlayStation 4 ile beraber çıkmaya hazırlanıyor.

Sony Interactive Entertainment ve Activision, resmi olarak Call of Duty: WWII fragmanını ve PlayStation 4 kaplamasının fragmanını yayınladı. Oyunun çıkmasına sayılı günler kala her şey belirginleşiyor. Oyunun çıkış tarihi; 3 Kasım 2017.

The Witcher 3 oyuncusu isen (PS4 Pro için) o zaman yeni gelen görüntü desteği hakkında yayımladığımız haberi görmen lazım!
İLGİLİ YAZI

Yayımlanan fragman oldukça hızlı giriş yapıyor ve daha sonrasında savaş gününe doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. Fragmanın hızından pek bir şey anlaşılmasa da yine de emeği verilerek hazırlanmış bir fragman.

Call of Duty: WWII

PlayStation 4 için hazırlanmış kaplamaya bakacak olur isek; üzerinde bulunan kamuflaj kaplama 2. Dünya Savaşı yıllarına göre oldukça yoğun yeşil renk seçeneklerine sahip. Kamuflaj kaplama gerçeğe yönelik yapılabilirdi. Ancak böyle yapılmış, yapacak bir şey yok.

Call of Duty: WWII, 3 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da da piyasaya sürülecek. Sınırlı sayıda yani kamuflaj kaplamalı PlayStation 4 konsolu aynı zamanda hem Kuzey Amerika’da hem de Avrupa’da piyasaya sunulacak.

YouTube üzerinden PlayStation’ın resmi kanalının yüklediği fragmana bakalım;

Ayrıca Ekim ayında gelecek oyunları listeledik. Gelecek bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim 2017’de bizleri hangi oyunlar bekliyor?” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 


mm

Eren EMRE

Hayatta her daim sıradakini düşünün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.