PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Bandai Namco playstation 4 için yeni bir video oyunu duyurdu! serisi, sadece PlayStation 4 için, ayrıca ingilizce ilk fragmanı yayımlandı.

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017’deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic ‘i duyurdu.

Bu tür, dönüş temelli strateji, RPG oyunları ve geliştirme normalde Super Robot Wars serisinde çalışan Bandai Namco‘nun dahili B.B. Stüdyosu tarafından gerçekleştirilir. Geliştiricinin tarzı, süper deforme tarzda modellenmiş robotlar ile taktik oyunlarda kesinlikle görülebilir.

İlginç bir şekilde, oyunun batı pazarı için de geliştirileceği anlamına gelip gelmediğini bilmesek bile, fragman tamamen İngilizce ‘dir.

Eğer Full Metal Panic‘e aşina değilseniz! 1998’de, Shoji Gatoh‘un, birkaç anime ve manga serisine yol açan hafif roman dizisi ile başladı. Gizemli güçlerin olduğunu keşfeden Kaname Chidori adında genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Gizli askeri teşkilat genç ve duygusuz bir asker gönderdiğinde işler gerçek ve anlamsızca  başlıyor.

Aşağıda, oyunun logolarını ve videolarını izleyebilirsiniz. Bonus olarak, 2018’de de yayınlanan yeni anime serisi Full Metal Panic IV (Görünmez Zafer) ve orijinal serinin Director’s Cut sürümü için yeni fragmanları izleyebilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
Super Meat Boy
Super Meat Boy şimdi Epic Games mağazasında ücretsiz