PlayStation kartlarının yeni sürümü: PlayStation satın alımlarınız için size ek bonus sağlayan bir kredi kartı.

PlayStation, önümüzdeki birkaç ayda piyasaya sürülecek mükemmel oyunların tamamını nasıl alacağınızdan emin değilseniz, oyunculara kütüphanelerini ve kredi puanını kurma şansı tanıyan bir seçenek oluşturdu. Yeni PlayStation kredi kartı dün açıklandı ve özellikle oyunculara yönelik çok miktarda bonus verildi.

Bonuslarınızı yeni oyunlarda mı kullanmak istiyorsunuz? O zaman Ekim ayında çıkacak olan oyunları incelemenizi öneririz.

İLGİLİ YAZI

Tercih edilen konsolu oynayan herkes için tasarlanan kart, PlayStation Store kredisi ve çok sayıda Sony Ödül puanı gibi bonusları içeriyor. Kartın bir parçası kısmen Sony Ödülleri ve Capital One tarafından oluşturuldu.

Bonus

Bu kart, PlayStation ve Sony’den satın aldığınız puanların PlayStation Store’da kullanıldığında,satın aldığınız puanların üç katı ve diğer tüm satın alımlarda standart puan miktarı için beş kat fazla hibe verir.

Kart, PlayStation için birçok oyun satın alanlara ilgi çekici görünse de, doğru yönetilmediği takdirde kredi kartlarının tehlikeli olabileceğini ve oyuncular için bile çoğu standart ödül kartının daha yüksek bir kazanç sağladığını unutmamak önemlidir.

PlayStation kart ile oyun satın alır iken bonuslardan yardım alarak oyunların fiyatlarında indirim alabilirsiniz. Önümüzdeki yıl çıkacak oyunlar için oyunculara daha iyi bir ekonomi sunmak için bu yola başvurmuşlar. Ayrıca bonus satın alır iseniz de kat kat bonus size tekrar dönüyor.

Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 


mm

Eren EMRE

Hayatta her daim sıradakini düşünün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.